Rezultati natjecanja, školska godina 2015./2016.

Međunarodnom natjecanju solo-pjevača “Vera Kovač-Vitkai”, prosinac 2016., Novi Sad

SOLO-PJEVANJE

1. nagrada

ROKO RADOVAN (1. sr.)

nastavnik: Ante Petković, prof. mentor

korepetitor: Marijana Pajić, prof.

1. nagrada

DINA JULARIĆ (2. sr.)

nastavnik: Ante Petković, prof. mentor

korepetitor: Marijana Pajić, prof.

 

Međunarodno natjecanje mladih glazbenika, Val Tidone

HARMONIKA 

1. nagrada u A kategoriji 

STJEPAN MAGDIĆ
nastavnik: Zlatko Prpić, prof. mentor 

 

7. Hrvatsko natjecanje za harmoniku u Daruvaru 

3. nagrada u B kategoriji 

DORIJAN MAVROVIĆ
nastavnik: Zlatko Prpić, prof. mentor 

3. nagrada u C kategoriji 

MATIJA MATEŠA
nastavnik: Zlatko Prpić, prof. mentor 

 

Međunarodno pjevačko natjecanje “Lav Mirski” 

2. nagrada u 1. kategoriji 

PALOMA PAVAN

klavirska pratnja: Maja Zec, prof.
nastavnica: Radmila Bocek, prof. 

2. nagrada u 1. kategoriji 

LUCIJA KLARIĆ

klavirska pratnja: Maja Zec, prof.
nastavnica: Radmila Bocek, prof.

2. nagrada u 4. kategoriji 

DINA JULARIĆ

klavirska pratnja: Marijana Pajić, prof.
nastavnik: Ante Petković, prof. mentor

 

Mješovito međunarodno natjecanje “Bistrički zvukolik” 

2. nagrada u 2. kategoriji 

DAREN PAVLETIĆ, saksofon
nastavnik: Boris Kolarić, prof. mentor

 

Međunarodno natjecanje OMIŠ GUITAR FESTIVAL

1. nagrada u 5. kategoriji 

DORIS BRAJKOVIĆ, gitara
nastavnik: Ambrozije Puškarić, prof.

 

5. Međunarodno pjevačko natjecanje ruskih romanci Ljubljana 2016.

2. nagrada

DINA JULARIĆ, 2. sr. 
nastavnik: ANTE PETKOVIĆ, prof. mentor

klavirska pratnja: MARIJANA PAJIĆ, prof.

 

Natjecanje dječjih zborova Vallis Aurea Cantat 2016., Požega

Zlatna nagrada u kategoriji D1-popularna glazba

Dječji zbora Glazbene škole Karlovac

nastavnik: maestra Radmila Bocek, prof.

klavirska pratnja: Ognjen Gravora, prof.

 

MEĐUNARODNO NATJECANJE PUHAČA VARAŽDIN WOODWIND & BRASS

OBOA

1. nagrada u A kategoriji
MARTA ZOVKO

klavirska pratnja: NIKICA MARČETIĆ, mag. mus.
nastavnik: BOŽIDAR KRIŽAN, prof. 

2. nagrada u B kategoriji
PETRA DOMŠIĆ

klavirska pratnja: NIKICA MARČETIĆ, mag. mus.
nastavnik: BOŽIDAR KRIŽAN, prof. 
 

SAKSOFON

1. nagrada u A kategoriji
DAREN PAVLETIĆ
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: BORIS KOLARIĆ, prof. mentor

3. nagrada u B kategoriji
ANTONELA KRUŽIĆ
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: BORIS KOLARIĆ, prof. mentor

2. nagrada u D kategoriji
FILIP DUJMOVIĆ
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: BORIS KOLARIĆ, prof. mentor

Priznanje u D kategoriji
TOMISLAV TROHA
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: BORIS KOLARIĆ, prof. mentor
 

Porečki tirando

1. međunarodna nagrada u V.kategoriji (violina)
JOŠKO STOJANOV 
klavirska pratnja: MONIKA TRGOVČEVIĆ, mag. mus.
nastavnica: ŽELJKA STOJANOV, prof. mentor
2. međunarodna nagrada u V.kategoriji (gitara)
DORIS BRAJKOVIĆ 
nastavnik: AMBROZIJE PUŠKARIĆ, prof.

 

54. Hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa, državno natjecanje

OBOA
1. nagrada u I.kategoriji
MARTA ZOVKO  
klavirska pratnja: NIKICA MARČETIĆ, mag. mus.
nastavnik: BOŽIDAR KRIŽAN, prof. 
 

VIOLINA 
2. nagrada u V.kategoriji
JOŠKO STOJANOV 
klavirska pratnja: Monika Trgovčević, prof.
nastavnik: Željka Stojanov, prof. mentor

SAKSOFON
1. nagrada u IV.kategoriji
FILIP DUJMOVIĆ
klavirska pratnja: Ana Obrovac, prof.
nastavnik: Boris Kolarić, prof. mentor

UDARALJKE 
2. nagrada u III.kategoriji
KARLO KRALJ (97,14 bodova)
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: KAJA FARSZKY, prof.

 

Međunarodno natjecanje Memorijal Jurica Murai, 11. – 15. ožujka 2016. 

KLAVIR 
2. nagrada u kategoriji  B
PETRA FERENAC
nastavnica: Nikica Marčetić, mag. mus. 

1. nagrada u A kategoriji 
IVA FANJEK (95,30 bodova) 
nastavnica: LJILJANA BORČIĆ, prof. mentor

 

13. Međunarodno takmičenje Davorin Jenko u Beogradu, veljača – ožujak 2016.

FLAUTA
KATEGORIJA C
3. nagrada 

MARTA LUGARIĆ
klavirska pratnja: Ana Obrovac, prof.
nastavnica: Lana Ćosić, prof. 

OBOA
PREDKATEGORIJA B
1. nagrada 
MARTA ZOVKO
klavirska pratnja: Nikica Marčetić, mag. mus. 
nastavnik: Božidar Križan, prof.

2. nagrada 
ALMA PLANINAC 
klavirska pratnja: Nikica Marčetić, mag. mus.
nastavnik: Božidar Križan, prof. 

KATEGORIJA A
2. nagrada 

PETRA DOMŠIĆ
klavirska pratnja: Nikica Marčetić, mag. mus.
nastavnik: Božidar Križan, prof. 
 

SAKSOFON
JUNIOR A 
1. nagrade 
MAK PLANINAC

klavirska pratnja: Ana Obrovac, prof.
nastavnik: Ivor Reljić, prof.
DAREN PAVLETIĆ
klavirska pratnja: Ana Obrovac, prof.
nastavnik: Boris Kolarić, prof. mentor

JUNIOR B
2. nagrada 
ANTONELA KRUŽIĆ

klavirska pratnja: Ana Obrovac, prof. 
nastavnik: Boris Kolarić, prof. mentor
3. nagrada 
ALAN MILJAK

klavirska pratnja: Ana Obrovac, prof.
nastavnik: Ivor Reljić, prof. 

KATEGORIJA C
1. nagrada 
FILIP DUJMOVIĆ

klavirska pratnja: Ana Obrovac, prof.
nastavnik: Boris Kolarić, prof. mentor
3. nagrada 
TOMISLAV TROHA

klavirska pratnja: Ana Obrovac, prof.
 nastavnik: Boris Kolarić, prof. mentor

 

54. Hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa, regionalno natjecanje, 12.-21. veljače 

TRUBA
2. nagrada u II.kategoriji
LOVRO BOŽIĆ

klavirska pratnja: OGNJEN GRAVORA, prof.
nastavnik: IVAN MASTEN, prof.

VIOLINA

1. nagrada u V.kategoriji
JOŠKO STOJANOV

klavirska pratnja: MONIKA TRGOVČEVIĆ, prof.
nastavnik: ŽELJKA STOJANOV, prof. mentor

2. nagrada u IV.kategoriji
TOMISLAV ŠPEHAR

klavirska pratnja: OGNJEN GRAVORA, prof.
nastavnik: VEDRAN MIKIĆ, prof.

SAKSOFON
1. nagrada u IV.kategoriji
FILIP DUJMOVIĆ
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: BORIS KOLARIĆ, prof. mentor 

2. nagrada u I.kategoriji
ALAN MILJAK  
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: IVOR RELJIĆ, prof. 
2. nagrada u I.kategoriji
DAREN PAVLETIĆ  

klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: BORIS KOLARIĆ, prof. mentor 
2. nagrada u I.kategoriji
MAK
 PLANINAC
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: IVOR RELJIĆ, prof. 

2. nagrada u II.kategoriji
ANTONELA KRUŽIĆ

klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: BORIS KOLARIĆ, prof. mentor 
2. nagrada u II.kategoriji
PATRIK RADE
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: IVOR RELJIĆ, prof.

FLAUTA
2. nagrada u IV.kategoriji
MARTA LUGARIĆ
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: LANA ĆOSIĆ, prof. 

OBOA
1. nagrada u I.kategoriji
MARTA ZOVKO  
klavirska pratnja: NIKICA MARČETIĆ, mag. mus. 
nastavnik: BOŽIDAR KRIŽAN, prof. 
2. nagrada u II.kategoriji
PETRA DOMŠIĆ  

klavirska pratnja: NIKICA MARČETIĆ, mag. mus. 
nastavnik: BOŽIDAR KRIŽAN, prof. 

UDARALJKE 
1. nagrada u III.kategoriji
KARLO KRALJ
klavirska pratnja: ANA OBROVAC, prof.
nastavnik: KAJA FARSZKY, prof.

KLARINET
2. nagrada u I.kategoriji
MARTA SUMINA
klavirska pratnja: OGNJEN GRAVORA, prof.
nastavnik: ROBERT PAJIĆ, prof. 
2. nagrada u II.kategoriji
ANDRO MAK KOVAČEVSKI

klavirska pratnja: OGNJEN GRAVORA, prof.
nastavnik: TIHOMIR BOKUN, prof. 

 

Natjecanje mladih glazbenika Sonus op.2, Križevci, 4. – 7. veljače

KLAVIR
1. nagrada u II.kategoriji
IVAN ARLEŠIĆ u klasi MARIJANE PAJIĆ, prof. 
2. nagrada u II.kategoriji
PETRA FERENAC u klasi NIKICE MARČETIĆ, mag. mus. 
MARIJA ARLEŠIĆ u klasi DALIBORA MATEŠE, prof. 

VIOLINA
2. nagrada u V.kategoriji
TOMISLAV ŠPEHAR u klasi VEDRANA MIKIĆA, prof. 

UDARALJKE 
1. nagrada u II.kategoriji
MARKO PAVLAKOVIĆ 
u klasi KAJE FARSZKY, prof. 
1. nagrada u V.kategoriji
KARLO KRALJ 
u klasi KAJE FARSZKY, prof. 

 

Međunarodno takmičenje Davorin Jenko u Beogradu, 3. veljače

Priznanje u A kategoriji 

PETRA FERENAC,u klasi NIKICE MARČETIĆ, mag. mus. 

 

 

53. REGIONALNO NATJECANJE KOMORNI SASTAVI, Zagreb, 3. – 7.11.2015.

 2. nagrada – TOMISLAV TROHA i FILIP DUJMOVIĆ, saksofon

                      nastavnik: BORIS KOLARIĆ, prof. mentor 

ČESTITKE SVIMA!!!